W naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
W naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Z radością informujemy, że w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Baranek Wielkanocny”, przygotowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej.
Co roku organizowane są różnorodne działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym obszarze jest Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej ten to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim cenna lekcja odpowiedzialności i świadomego uczestnictwa w ruchu drogowym. Jego głównym celem jest kształtowanie…
9 marca 2026r. uczniowie klas 1–3 mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w warsztatach z mobilnym planetarium.
„Spotkania ze sztuką” to ogólnopolski konkurs plastyczny organizowany przez Fundację PGE, skierowany do uczniów klas I–VIII szkół podstawowych z miejscowości liczących poniżej 50 tys. mieszkańców.
5 marca w siedzibie OSP w Kobierzycku odbył się etap gminny Turnieju Wiedzy Pożarniczej.